moc.liamg%40739xamralos

+38 (067) 498 83 53

Гібридна сонячна електростанція 5 кВт

Гібридна сонячна станція - це установка комбінованого призначення: за допомогою якої можна передавати надлишки енергії за "зеленим тарифом", а також за допомогою неї можна заряджати акумулятори які забезпечать повну автономність електроенергією вашого будинку.

Однофазна гібридна сонячна електростанція на 5 кВт побудована на базі інвертора Deye SUN-5K-SG03LP01-EU є найсучаснішим та в той же час надійним рішенням. Дана модель дозволить не тільки в РЕМ продавати надлишки електроенергії за «зеленим тарифом», але і забезпечить ваш будинок автономним електропостачанням при перебоях з електрикою.

Вартість - 6 070$

Річний показник генерації такої СЕС становить майже 6 МВт на рік. Площа, яку займають панелі станції - 28 м². Оснащена акумуляторними батареями для резервного живлення у випадку відсутності роботи сонячних панелей або мережі. При стабільному споживанні 2 кВт електроенергії, така система дозволить автономно живити всі електроприлади близько 2,5 години. При цьому, чим меншим буде споживання, тим довше вистачить заряду акумуляторів.

Illustration

Комплектація гібридної сонячної станції на 5 кВт

Illustration

Сонячні панелі

Longi Solar LR5-66HTH 520-540M (530Вт, монокристал, PERC технологія, Tier 1, 15 років гарантії, 22,5% ККД) - 10 штук ціна за 1 шт. = 150$

Illustration

Гібридний Інвертор

Deye SUN-5KSG03LP1-EU (5 кВт, 1 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) – 1 шт. ціна за 1 шт = 1650$

Illustration

Акумуляторна Батарея

Deye SE-G5.1 Pro LifePO4 (5120 Вт-год, 6000 циклів заряду/розряду, 51,2В, 10 років гарантії) – 1шт.ціна за 1 шт. = 1700$

Illustration

Система кріплень алюмінієвого профілю - 

Алюмінієва рейка, з'єднувачі, шпилька, болт Т-подібний із гайкою, прижим міжпанельний і Z-подібний – 10 шт.ціна за шт. = 28$

Illustration

Сонячний кабель

Соларний кабель з подвійною ізоляцією 6 мм – 100м. ціна за метр 1,4$

Illustration

Електрофурнітура 

Конектори МС4, запобіжники по постійній напрузі, обмежувач перенапруги, автоматичний вимикач, витрат. матеріали – 1 шт.ціна за шт. - 300$

Illustration

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Робота по встановленню та запуску сонячної електростанції "під ключ" 1 шт. - 500 $

Про обладнання

 • Illustration

  Сонячні панелі

  Для масиву сонячних батарей доцільно використати будь-які панелі списку Tier1 потужність від 400 до 550 Вт. Рекомендовані виробники - Risen Energy, Suntech, Longi Solar, Canadian Solar. Ja Solar, Trina Solar. Як показує практика, рівень якості даних виробників приблизно на одному рівні.

 • Illustration

  Інвертор

  Гібридний інвертор Deye SUN-5KSG03LP1-EU​ – краще рішення для гібридних установок середнього цінового діапазону. Цей високоякісний продукт від провідного китайського виробника обладнання для «зеленої» енергетики, компанія Deye Energy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку. Працює в автономному (від акумуляторів) та в мережевому режимах, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми "зелений тариф".

 • Illustration

  Акумуляторна Батарея

  СЕС укомплектовується однією акумуляторною батареєю літій-залізо фосфатного типу DeyeSE-G5.1ProLifePO4. Вони вважаються одними з найкращих акумуляторів на ринку України і Європи. Акумулятор має високу ефективність та велику ємність при невеликих розмірах. Акумулятор має клас захисту IP20, природне охолодження та широкий діапазон робочих температур від 0°C до 55°C. Гнучкість - можливість паралельного підключення до 64 одиниць. Однією з відмінних рис цього LiFePO4 акумулятора є його глибина розряду до 90% без погіршення фізико-хімічних властивостей. Це означає, що він може забезпечити стабільне живлення з високою ефективністю, навіть під час глибокого розряду.

Illustration

Виробіток станції

За деталями телефонуйте по телефону, або заповніть форму для зворотного зв'язку

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.