moc.liamg%40739xamralos

+38 (067) 498 83 53

Гібридна сонячна електростанція 8 кВт

Гібридна сонячна електростанція на 8 кВт дозволяє забезпечити основні потреби вашого будинку в електроспоживанні як вдень, так і вночі, завдяки використанню літій-залізо-фосфатних акумуляторів в якості резервного живлення.

Також, така станція дозволяє продавати надлишки електроенергії по "зеленому тарифу". Обладнання станції вважається одним з кращих на ринку. Але найголовніша перевага станції - це підвищений рівень комфорту, адже тривалий резерв на акумуляторах дозволить Вам не залежати від періодичних відключень електроенергії.

Вартість - 9 998$

Однофазна гібридна сонячна електростанція на 8 кВт побудована на базі інвертора DeyeSUN-8K-SG01LP01-EU є найсучаснішим та в той же час надійним рішенням. Дана модель дозволить не тільки продавати надлишки електроенергії за «зеленим тарифом», але і забезпечить ваш будинок автономним електропостачанням при перебоях з електрикою.

Illustration
Illustration

Річний показник генерації такої СЕС становить майже 10 МВт на рік. Площа, яку займають панелі станції - 37м².

Оснащена акумуляторними батареями для резервного живлення у випадку відсутності роботи сонячних панелей або мережі. 
При стабільному споживанні 2 кВт електроенергії, така система дозволить автономно живити всі електроприлади близько 5 годин. 
При цьому, чим меншим буде споживання, тим довше вистачить заряду акумуляторів.

Комплектація гібридної сонячної станції на 8 кВт

Illustration

Сонячні панелі

Longi Solar LR5-66HTH 530M (530Вт, монокристал, PERC технологія, Tier 1, 15 років гарантії, 22,5% ККД) – 16 штук ціна за 1 шт. = 150$ 

Illustration

Гібридний Інвертор

Deye SUN-8K-SG01LP1-EU (8 кВт, 1 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії, Китай) – 1 шт.ціна за 1 шт = 2450$ 

Illustration

Акумуляторна Батарея

Deye SE-G5.1ProLifePO4 (5120 Вт-год, 6000 циклів заряду / розряду, 51,2В, 10 років гарантії) – 2шт. ціна за 1 шт. = 1700$

Illustration

Система кріплень алюмінієвого профілю 

Алюмінієва рейка, з'єднувачі, шпилька, болт Т-подібний із гайкою, прижим міжпанельний і Z-подібний – 16 шт.ціна за штуку = 28$

Illustration

Електрофурнітура 

Соларний кабель з подвійноюізоляцією (80 м.), конектори МС4, запобіжники по постійнійнапрузі, обмежувачперенапруги, автоматичнийвимикач, витратматеріали вартість = 500$

Illustration

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Робота по встановленню та запуску сонячної електростанції "під ключ" 1 шт. - 800 $

Про обладнання

 • Illustration

  Сонячні панелі

  Для масиву сонячних батарей доцільно використати панелі списку Tier1 потужністю від 400 до 550 Вт. Рекомендовані виробники - Risen Energy, Longi Solar, Canadian Solar. Ja Solar, Trina Solar. Як показує практика, рівень якості даних виробників приблизно на одному рівні.

 • Illustration

  Інвертор

  Deye SUN-8KSG01LP1-EU – найкраще рішення для гібридних установок цінового діапазону. Цей високоякісний продукт від провідного китайського виробника обладнання для «зеленої» енергетики, компанії DeyeEnergy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку. Працює в автономному (від акумуляторів) та в мережевому режимах, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми "зелений тариф".

 • Illustration

  Акумуляторна Батарея

  СЕС укомплектована двома акумуляторними батареями літій-залізо-фосфатного типу DeyeSE-G5.1ProLifePO4. Вони вважаються одними з найкращих акумуляторів на ринку України і Європи. Акумулятор має високу ефективність та велику ємність при невеликих розмірах.Акумулятор має клас захисту IP20, природне охолодження та широкий діапазон робочих температур від 0°C до 55°C.Гнучкість - можливість паралельного підключення до 64 одиниць.Однією з відмінних рис цього LiFePO4 акумулятора є його глибина розряду до 90% без погіршення фізико-хімічних властивостей. Це означає, що він може забезпечити стабільне живлення з високою ефективністю, навіть під час глибокого розряду.

Illustration

Виробіток станції

За деталями телефонуйте по телефону, або заповніть форму для зворотного зв'язку

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.