moc.liamg%40739xamralos

+38 (067) 498 83 53

Longi Solar

В наявності

Longi Solar LR5-66HTH 530M Hi-MO Х6 

145$

Виробник - LONGI SolarТип панелі - Монокристалічна Матеріал виготовлення модуля - чистий кремнійМатеріал рамки - алюмінійПотужність - 530 Вт
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ:
Вага - 26 кг Ширина - 1134 ммДовжина - 2094 мм Товщина - 35 мм

Монокристалічна панель Longi 530W має такі важливі переваги:

● Збільшена кількість комірок – 144 шт., що забезпечує більш ефективне уловлювання та перетворення сонячних променів.● Низький рівень нагрівання фотоелементів. Завдяки цьому ефективність сонячної панелі залишається високою навіть за температури навколишнього середовища, що значно перевищує оптимальні значення.●  Мінімальний рівень деградації. Протягом 25 років експлуатації зниження потужності складатиме не більше 11,1%, що є дуже низьким показником порівняно з іншими фотомодулями.●  Підвищена стійкість до негативних факторів навколишнього середовища. Сонячна батарея не боїться негативного впливу вологи з високим вмістом солі, аміаку, пилу. Завдяки цьому вона чудово підходить для будь-якого регіону України.●  Висока механічна міцність. Фотомодуль оснащений стійкою до корозії рамою з анодованого алюмінію та загартованим склом товщиною 3,2 мм. В процесі виробництва застосовується технологія повного зварювання задньої частини, котра запобігає утворенню мікротріщин. Панель витримує снігове та вітрове навантаження 5400 Па та 2400 Па відповідно.
    Клас захисту моделі – ІР68. Це означає, що сонячна панель витримує навіть короткочасне занурення у воду на глибину до 1 м.    Невелика вага. Сонячна панель важить всього 26 кг, тому вона чудово підходить для установки на даху будинку чи нежитлової споруди.

Сонячна електростанція "під ключ"

Illustration

Гібридна СЕС

5 кВт


Illustration

Гібридна СЕС

8 кВт


Illustration

Гібридна СЕС

10 кВт